BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VĚŘÍ SVÝM KRÁSNÝM SNŮM - Aleanor Roosevelt

We cooperate

Petr Ton 87

Je český profesionální hokejista, trojnásobný nejlepší střelec Extraligy ledního hokeje, hráč HC Kometa Brno. Svoji extraligovou kariéru zahájil v roce 1992 v týmu Poldi Kladno. V roce 1997 přestoupil do finské ligy, kde hrál postupně za Jokerit Helsinky, JYP Jyväskylä a Kärpät Oulu.

 

V roce 2003 se vrátil do české extraligy do Sparty, kde od té doby patříl k hlavním oporám, mimo jiné se  výrazně podílel na zisku mistrovského titulu v roce 2006. 20. září 2013 v zápase HC Sparta Praha - HC Škoda Plzeň vstřelil svůj 255. gól v dresu Sparty a stal se tak rekordmanem klubu. 24. ledna 2014 si v domácím zápase proti Chomutovu připsal 700. bod v české nejvyšší soutěži, když nahrával na gól Tomáše Rachůnka.

 

 

 

V současné době Petr hraje za HC KOMETA BRNO a tak bude v naší škole působit jako konzultant a bude se podílet na tvorbě individuálních tréninků a hokejových kempů. Po sezoně se zařadí mezi trenérský tým naší školy a s jeho bohatou kariérou, kterou má za sebou se máte na co těšit. Pevně věříme, že to bude přínos pro nás všechny.

 


Tomáš Vlasák doporučuje a zároveň je našim novým parťákem!

 

 

Loňské léto mne Martin Štrba pozval jako hosta na kemp CZECH STARS HOCKEY ACADEMY. Neznamenalo to pro mne jen podepisování kartiček, ale do kempu jsem se měl možnost i aktivně zapojit jako trenér. Celý kemp mne velmi příjemně potěšil. Líbil se mi přístup trenérů této akademie k dětem a hlavně i velice zajímavá a efektivní cvičení, která celý kemp provázela. Na dětech bylo vidět zapálení a radost z hokeje. Unavení, ale s úsměvem na tváři odcházeli z ledu. Na kemp jsem vzal s sebou i svého 10-ti letého syna Marka. Přestože Marek hraje s o rok staršími spoluhráči, měl jsem pocit, že trochu zaostává v bruslení. CZECH STARS HOCKEY ACADEMY se i celoročně zabývá individuální výukou, proto jsem si domluvil pro syna pravidelné speciální lekce 1x týdně. Po 2-3 měsících si Markova bruslařského zlepšení všiml i jeho klubový trenér, který ho pochválil. Pokud mohu z vlastní zkušenosti doporučit : " Kdo má zájem, aby se jejich syn či dcera v ledním hokeji zlepšoval, určitě navštivte tuto akademii." Pokud se přijedete podívat, tak v létě se na Vás budu těšit i já, jakožto externí trenér letních kempů CZECH STARS HOCKEY ACADEMY.

 


CZECH STARS HOCKEY ACADEMY
WWW.HOKEJOVASKOLA.EU
Partneři
Hopsárium
LED Profes