BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VĚŘÍ SVÝM KRÁSNÝM SNŮM - Aleanor Roosevelt

Trainers

Martin Štrba

Martin Štrba
Po dlouholeté hráčské kariéře v naší Extralize i v zahraničí se od roku 2005 také věnuje trénování mládeže ( HC Sparta Praha a Slavoj Český Krumlov ) . Po založení hokejové akademie je trénování mládeže jeho každodenní intenzivní činností. Je specialistou na individuální výuku se zaměřením na techniku střelby, zakončení, rozvíjení hokejového myšlení a rovnovážné či nerovnovážné herní situace útočníků a obránců, vedení týmu ve hře.

Tomáš Hadrava

Tomáš Hadrava
Po ukončení své hráčské kariéry začal sbírat zkušenosti v hokejových akademiích. Se svou dlouholetou trenérskou praxí stál u založení naší hokejové akademie. Specializuje se na techniku bruslení, hranové bruslení, starty, rozvíjení rychlosti, vedení kotouče a práci s kotoučem vjízdě pro obránce i útočníky.

Ondřej Hošek

Ondřej Hošek
Je odchovancem HC Kralupy n./ Vltavou , 2 roky působil jako hráč v HC Sparta Praha. Když mu kvůli výluce NHL nevyšlo angažmá v Americe, začal se zabývat trénováním mládeže. Jeho předností je vynikající práce s kotoučem, v naší akademii se specializuje především na tuto činnost. Je také využíván na výuku hranového bruslení.

Vojtěch Hošek

Vojtěch Hošek
Vojta začínal s hokejem v Kralupech nad Vltavou, poté odešel do kladenské extraligy dorostu, kde setrval až do juniorky. Další jeho štací byla extraliga juniorů v Ustí nad Labem, kde se zároveň snažil prosadit i do 1.ligy. 2 roky pendloval mezi 2.ligou v Děčíně a 1.ligou v Ustí nad Labem. Po ukončení kariéry se začal věnovat trénovaní mládeže.

Ota Lazorišák

Ota Lazorišák
Ota začínal s hokejem v Českých Budějovicích, kde působil až do dorostu, poté nastupoval za extraligu juniorů v Havlíčkově Brodě. Dlouhá léta hrál 1.ligu za HC Dukla Jihlava, krátce i v Havířově a Šumperku. Vyzkoušel si i zahraniční angažmá a to v rakouských týmech Kottern, Lienz a Leisach.

V současné době je stále aktivní hokejista. V naší akademii se s ním setkáte na hokejových kempech.

Adam Rašner

Adam Rašner
Adam začínal s hokejem ve třech letech v Jihlavě, za kterou hrál až do dorostu, poté odešel do extraligy dorostu do Zlína, kde působil dvě sezóny. Následně se vrátil zpět do jihlavské juniorky, odkud se vydal do slovenské Žiliny, kde působil opět dvě sezóny. Pak následoval Pelhřimov, Tábor, a nakonec druhé zahraniční angažmá Dunarea Galati (Rumunsko), zde Adam působil více jak dvě sezóny a to, jako hráč i jako trenér mládeže. Po návratu z Rumunska Adam předčasně ukončil kariéru.

Jan Besser

Jan Besser
Honza začínal s hokejem v Berouně, kde prošel mládežnickými třídami. Dorosteneckou a juniorskou ligu hrál v HC Kladno a HC Sparta Praha. V seniorském hokeji má několik extraligových startů ( HC Sparta Praha ,HC Kladno ). Většinu své kariéry strávil v 1. lize za Berounské Medvědy. Vyzkoušel si i zahraniční angažmá v Lotyšsku za Orge 2 a v Německu za Halle. Od roku 2005 je reprezentantem ČR v in-line hokeji, ve kterém je dvounásobný MISTR SVĚTA organizace FIRS a jednou MISTR SVĚTA organizace IIHF.
CZECH STARS HOCKEY ACADEMY
WWW.HOKEJOVASKOLA.EU
Partneři
LED Profes
Hopsárium