BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VĚŘÍ SVÝM KRÁSNÝM SNŮM - Aleanor Roosevelt

Articles

Vítězství turnaje Stockholm Hockey Games 2015 - U10!

Když jsme letěli na mezinárodní turnaj Stockholm Hockey Games 2015, věděli jsme pouze to, že turnaje se zúčastní týmy Švédska, Finska, Rakouska a že tento turnaj má velkou historii. Pro všechny jsme asi byli velkou neznámou, protože nás hned od prvního zápasu pozorovali všichni trenéři ostatních týmů. Po celou dobu turnaje jsme se snažili diskutovat o způsobu trénování mladých hokejistů v jiných zemích a sbírat tak cenné informace pro naší školu. Všemi zápasy jsme prošli bez ztráty bodů a naší výbornou hrou jsme byli překvapením celého turnaje. Kluci si právem odvezli pohár a zlaté medaile za 1. MÍSTO !!!

 

Odměnou pro nás byla pochvala a uznání od ostatních trenérů za naší předvedenou hru a hlavně také úsměv a bezprostřední radost našich kluků po výhře a následném oslavování :-)

 

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se na další zahraniční turnaj.

 

 

 

Vítězství turnaje Stockholm Hockey Games 2015 - U10!

Easter cup v Mostě 2003 - 2004!

Stejně jak u ročníku 2005-2006, tak i s ročníkem 2003-2004 jsme se zúčastnili Easter-cupu v Mostě se dvěma týmy. Musíme uznat, že letos na turnaj přijely velice kvalitní týmy. Byly zde výběry z Maďarska, Slovenska, Ruska a Moravy.....První tým sehrál 6 kvalitních zápasů. Zde jsme doplatili na systém turnaje, protože jsme prohráli jen jednou, bohužel ve čtvrtfinále a byli jsme tak vyřazeni z bojů o medaile. Nakonec jsme skončili pátí. Co je ale důležitější, kluci předváděli rychlý, kombinační hokej a byli velice silným protivníkem pro ostatní týmy. Někdy je zkrátka systém turnaje krutý :-).

 

S druhým týmem se nám podařilo uhrát 11.místo, i když se nám výsledkově moc nedařilo, přesto kluci odehráli 6 velice kvalitních zápasů. Jsme přesvědčeni, že tyto těžké zápasy pro ně byly velkým přínosem, jelikož v domácí soutěži takto kvalitní týmy nepotkáte.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem hráčům i rodičům za účast na turnaji. Přejeme všem hodně sportovních úspěchů a budeme se těšit na další spolupráci.

 

 

Easter cup v Mostě 2003 - 2004!

Vítězství turnaje Easter Cup 2005 - 2006 !!

EASTER CUP 2015 (roč.2005/2006)

 

Na turnaj jsme jeli se dvěma týmy, oba odehrály 7 kvalitních zápasů.

První tým odehrál nejtěžší, ale i nejkvalitnější zápasy hlavně ve skupině se SPARTOU, v semifinále s HTE ( Horský team elite) a ve finále s výběrem AVANDGARD. Tyto zápasy měly vše, co má kvalitní utkání mít. Po celou dobu turnaje jsme chtěli hrát rychlý, kombinační a fyzicky velice náročný hokej, což naše škola preferuje. Kluci se toto snažili plnit ve všech zápasech a zasloužené 1.MÍSTO, které jsme nakonec obsadili je toho důkazem.

 

V druhém týmu jsme měli převážně hráče ročníku 2006, z nichž někteří hráli na velké hřiště poprvé. Pro hráče to z našeho pohledu byla obrovská zkušenost. Kluci se zápas od zápasu zlepšovali. Snažili jsme se je uvést do hokeje na velkém hřišti, vést je i k jejich vlastní kreativitě, ale učit je i zodpovědnosti na kotouči, držet si své pozice a pohybovat se ve své prostoru tak, aby byli co největším přínosem pro celý tým. Z tohoto pohledu byl velice vidět herní posun od prvního zápasu, až po skvělý zápas o 7.místo.

 

Všem hráčům a také rodičům moc děkujeme za reprezentaci naší hokejové akademie. Krásné 1. i 8. místo z 12 týmů je opravdu skvělým výsledkem. Chtěli bychom ještě podotknout, že naši trenéři se v každém zápase snažili s hráči neustále pracovat, že u nás nejde vždy jen o výsledek, ale hlavně o to, aby si hráči odnesli co nejvíce herních zkušeností z každého odehraného zápasu.

 

Vítězství turnaje Easter Cup 2005 - 2006 !!

1. místo TOURS 2014 Francie DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ NAŠÍ ŠKOLY

Na turnaji jsme zjistili, že jsme složili opravdu dobrý tým, který herně převyšoval všechny ostatní. Kluci dominovali v technice bruslení, vedení kotouče, střelbě a zejména v dodržování taktických pokynů a herním pojetí hry. S ročníkem 03-04 jsme zvítězili na turnaji NHL v Tours.

Hráli jsme za TAMPU BAY LIGHTNING.

 

 

 

 

Postupně jsme porazili:

  • San Jose Sharks 6:0
  • New York Islanders 3:1
  • Phoenix Coyotes 7:0
  • Philadelphia Flyers 7:0

semifinále: 

  • Naschville Predators 9:0

finále :

  • Dallas Stars 3:2

OHLÉDNUTÍ ZA TURNAJEM VE FRANCII OČIMA TRENÉRA

Od 2. do 5.5.2014 jsme byli s ročníky 2003-04 na turnaji ve francouzském Tours.
Na turnaji jsme zjistili, že jsme složili opravdu dobrý tým, který herně převyšoval všechny ostatní. Kluci dominovali v technice bruslení, vedení kotouče, střelbě a zejména v dodržování taktických pokynů a herním pojetí hry. V jednotlivých zápasech jsem se snažil hráčům vštípit, aby se sami snažili a reagovali na vzniklé herní situace ( kdy nahrát, kdy podržet kotouč, kdy postupovat individuálně a kdy vystřelit...). Myslím, že tyto pokyny zvládali kluci velice dobře. Pokud vznikla při hře nějaká chyba, hned jsem s nimi situaci rozebíral a kreslil na střídačce.
Z našeho pohledu jsme předváděli rychlý a kombinační hokej, za což jsme sklidili uznání od francouzských kolegů- naše hra se jim velice líbila. Díky tomu, že nám soupeři tuto hru umožnili, myslím, že turnaj byl z tohoto pohledu na hru pro kluky velice přínosný.
Závěrem bych chtěl všem zúčastněným hráčům a svému asistentovi Míšovi Gasparovi poděkovat za předvedené výkony a celkové vítězství v turnaji.

HRÁČI:

  • brankaři- David Bočan, Petr Herkommer
  • obránci - Adam Páník, Tomáš Václavík, Aleš Čech, Filip Bečvařík
  • útočníci - Bjorn van Wassem, Petr Hauser, Lukáš Pajer, Jan Gaspar, Matyáš Borák, Adam Pírs, Max Hošťálek, Mikuláš Jenčovský, Vojta Vašíček
1. místo TOURS 2014 Francie DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ NAŠÍ ŠKOLY

CZECH STARS HOCKEY ACADEMY
WWW.HOKEJOVASKOLA.EU
Partneři
Hopsárium
LED Profes