BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VĚŘÍ SVÝM KRÁSNÝM SNŮM - Aleanor Roosevelt

Easter Cup v Mostě 2003-2004 !

Stejně jak u ročníku 2005-2006, tak i s ročníkem 2003-2004 jsme se zúčastnili Easter-cupu v Mostě se dvěma týmy. Musíme uznat, že letos na turnaj přijely velice kvalitní týmy. Byly zde výběry z Maďarska, Slovenska, Ruska a Moravy.....První tým sehrál 6 kvalitních zápasů. Zde jsme doplatili na systém turnaje, protože jsme prohráli jen jednou, bohužel ve čtvrtfinále a byli jsme tak vyřazeni z bojů o medaile. Nakonec jsme skončili pátí. Co je ale důležitější, kluci předváděli rychlý, kombinační hokej a byli velice silným protivníkem pro ostatní týmy. Někdy je zkrátka systém turnaje krutý :-).

 

S druhým týmem se nám podařilo uhrát 11.místo, i když se nám výsledkově moc nedařilo, přesto kluci odehráli 6 velice kvalitních zápasů. Jsme přesvědčeni, že tyto těžké zápasy pro ně byly velkým přínosem, jelikož v domácí soutěži takto kvalitní týmy nepotkáte.

 

Závěrem bychom chtěli poděkovat všem hráčům i rodičům za účast na turnaji. Přejeme všem hodně sportovních úspěchů a budeme se těšit na další spolupráci.

 

Easter Cup v Mostě 2003-2004 !

CZECH STARS HOCKEY ACADEMY
WWW.HOKEJOVASKOLA.EU
Partneři
LED Profes
Hopsárium