BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VĚŘÍ SVÝM KRÁSNÝM SNŮM - Aleanor Roosevelt

Vítězství turnaje Easter Cup v Mostě !!

EASTER CUP 2015 (roč.2005/2006)

 

Na turnaj jsme jeli se dvěma týmy, oba odehrály 7 kvalitních zápasů.

První tým odehrál nejtěžší, ale i nejkvalitnější zápasy hlavně ve skupině se SPARTOU, v semifinále s HTE ( Horský team elite) a ve finále s výběrem AVANDGARD. Tyto zápasy měly vše, co má kvalitní utkání mít. Po celou dobu turnaje jsme chtěli hrát rychlý, kombinační a fyzicky velice náročný hokej, což naše škola preferuje. Kluci se toto snažili plnit ve všech zápasech a zasloužené 1.MÍSTO, které jsme nakonec obsadili je toho důkazem.

 

V druhém týmu jsme měli převážně hráče ročníku 2006, z nichž někteří hráli na velké hřiště poprvé. Pro hráče to z našeho pohledu byla obrovská zkušenost. Kluci se zápas od zápasu zlepšovali. Snažili jsme se je uvést do hokeje na velkém hřišti, vést je i k jejich vlastní kreativitě, ale učit je i zodpovědnosti na kotouči, držet si své pozice a pohybovat se ve své prostoru tak, aby byli co největším přínosem pro celý tým. Z tohoto pohledu byl velice vidět herní posun od prvního zápasu, až po skvělý zápas o 7.místo.

 

Všem hráčům a také rodičům moc děkujeme za reprezentaci naší hokejové akademie. Krásné 1. i 8. místo z 12 týmů je opravdu skvělým výsledkem. Chtěli bychom ještě podotknout, že naši trenéři se v každém zápase snažili s hráči neustále pracovat, že u nás nejde vždy jen o výsledek, ale hlavně o to, aby si hráči odnesli co nejvíce herních zkušeností z každého odehraného zápasu.

 

 

 

Vítězství turnaje Easter Cup v Mostě !!

CZECH STARS HOCKEY ACADEMY
WWW.HOKEJOVASKOLA.EU
Partneři
Hopsárium
LED Profes