BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VĚŘÍ SVÝM KRÁSNÝM SNŮM - Aleanor Roosevelt

1. místo TOURS 2014 Francie DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ NAŠÍ ŠKOLY

Na turnaji jsme zjistili, že jsme složili opravdu dobrý tým, který herně převyšoval všechny ostatní. Kluci dominovali v technice bruslení, vedení kotouče, střelbě a zejména v dodržování taktických pokynů a herním pojetí hry. S ročníkem 03-04 jsme zvítězili na turnaji NHL v Tours.

Hráli jsme za TAMPU BAY LIGHTNING.

 

 

 

 

Postupně jsme porazili:

  • San Jose Sharks 6:0
  • New York Islanders 3:1
  • Phoenix Coyotes 7:0
  • Philadelphia Flyers 7:0

semifinále: 

  • Naschville Predators 9:0

finále :

  • Dallas Stars 3:2

OHLÉDNUTÍ ZA TURNAJEM VE FRANCII OČIMA TRENÉRA

Od 2. do 5.5.2014 jsme byli s ročníky 2003-04 na turnaji ve francouzském Tours.
Na turnaji jsme zjistili, že jsme složili opravdu dobrý tým, který herně převyšoval všechny ostatní. Kluci dominovali v technice bruslení, vedení kotouče, střelbě a zejména v dodržování taktických pokynů a herním pojetí hry. V jednotlivých zápasech jsem se snažil hráčům vštípit, aby se sami snažili a reagovali na vzniklé herní situace ( kdy nahrát, kdy podržet kotouč, kdy postupovat individuálně a kdy vystřelit...). Myslím, že tyto pokyny zvládali kluci velice dobře. Pokud vznikla při hře nějaká chyba, hned jsem s nimi situaci rozebíral a kreslil na střídačce.
Z našeho pohledu jsme předváděli rychlý a kombinační hokej, za což jsme sklidili uznání od francouzských kolegů- naše hra se jim velice líbila. Díky tomu, že nám soupeři tuto hru umožnili, myslím, že turnaj byl z tohoto pohledu na hru pro kluky velice přínosný.
Závěrem bych chtěl všem zúčastněným hráčům a svému asistentovi Míšovi Gasparovi poděkovat za předvedené výkony a celkové vítězství v turnaji.

HRÁČI:

  • brankaři- David Bočan, Petr Herkommer
  • obránci - Adam Páník, Tomáš Václavík, Aleš Čech, Filip Bečvařík
  • útočníci - Bjorn van Wassem, Petr Hauser, Lukáš Pajer, Jan Gaspar, Matyáš Borák, Adam Pírs, Max Hošťálek, Mikuláš Jenčovský, Vojta Vašíček
1. místo TOURS 2014 Francie DALŠÍ VÍTĚZSTVÍ NAŠÍ ŠKOLY

CZECH STARS HOCKEY ACADEMY
WWW.HOKEJOVASKOLA.EU
Partneři
Hopsárium
LED Profes