BUDOUCNOST PATŘÍ TĚM, KDO VĚŘÍ SVÝM KRÁSNÝM SNŮM - Aleanor Roosevelt

Představení hokejové školy

O NÁS

Osobně doufám, že za nějaký čas nebude taková rivalita mezi kluby a soukromými školami, jelikož jejich vzájemné pochopeni, vzájemná spolupráce a návaznost v trénování klubu a soukromých hodin povede k rychlejšímu a lepšímu zdokonalování malých hokejistů a tím i za delší dobu k výraznému zlepšení celkového českého hokeje na celosvětové úrovni.

 

Díky letitým zkušenostem trénování mládeže v kombinaci s bohatou hráčskou kariérou všech našich trenérů jsme  Vám schopni nabídnou velice kvalitní tréninky vašich dětí. Všichni naši trenéři samozřejmě mají k těmto zkušenostem i absolvované studium trenérské licence „A“, „B „ nebo „C“.

 

Pořádáme kempy, turnaje, letní soustředění, suchou přípravu, individuální tréninkové plány, dále i individuální tréninky na ledě i na suchu.

 

 FYLOZOFII Czech Stars Hockey Academy TEDY JE - PROFESIONÁLNÍ PŘÍSTUP = PROFESIONÁLNÍ TRENÉŘI !!!

 

Díky dlouholetým hráčským a trenérským zkušenostem (16 let aktivní hráč, 6 let klubový trenér a 6 let trenér v akademii ) si dovoluji říci, proč navštěvovat a nebo nenavštěvovat soukromé hokejové školy a akademie.

 

 

 

 


CZECH STARS HOCKEY ACADEMY
WWW.HOKEJOVASKOLA.EU
Partneři
LED Profes
Hopsárium